Ja domās daudz pretestības, tas izlādē enerģiju!
Patiesībā citu cilvēku nav uz pasaules, esmu tikai es, cilvēki atspoguļo manas domu formas un, es veidoju regulāri attiecības ar sevi!
Ja nav ieinteresētības otrā cilvēkā, nevēlēšanās seksu ar otru, ja sāk otru “zāģēt” regulāri, ja nerunā viens ar otru vai izvairās, nav kopēju ģimenes mērķu, ja atpūta un kopdzīve nav balstīta uz attīstību, ja otra darbībās ir necieņa – pirmās pazīmes attiecību beigšanai, ja ir dažādas dzīves vērtības un stils
Cilvēki pērk, cienot citu, vai arī tādēļ, ka kādam tas jau ir! Bara instinkts
Neviens nevar pateikt, kas man jādara šajā dzīvē – atliek ņemt visu savās rokās un rīkoties pēc tīrākās sirdsapziņas!
Atvērt zināšanas
Miers rodas, kad ir skaidras atbildes priekš sevis! Tiklīdz rodas jautājumi sev, tā sākas sevis izzināšana!
Tad, kad visas dienas kļūst līdzvērtīgas, tad nav ne tusiņu, ne atslābumu – bet harmonija! Svētki ir katru dienu, kad mēs pieceļamies!
Cilvēks pa īstam sāk cīnīties tikai bezizejas stāvoklī un tad parādās izeja
Metodes vadība un efektivitāte ir tajā, ka cilvēks fokusējas uz sevi un tiecas dzīvē uz līdzsvaru ar milzīgu ticību sev, citiem un Visumam!
Ja Tev ir enerģija, tad viss ir iespējams! Atrodi savus enerģijas avotus un tos, kuri Tev atņem šo enerģiju
Atvērt zināšanas
Es uzņemos atbildību par to, ko runāju. Un viss, ko es saku ir pareizi priekš manis!
Cilvēka pamatā vajadzība ir pabarot sevi, ģimeni un dot apkārtējiem, lai iegūtu savu labsajūtu! Pārējais ir instrumenti, lai to realizētu
Dzejolis sievietēm: Mīli un cieni sevi katrā solī, ko dari. Atver savu spēku un radi siltumu sev apkārt. Esi prieka un laimes piepildīta. Tev ir dots viss, lai būtu līdzsvarā. Tu esi īpaša katru dienu!
Nav vajadzīgs diploms, lai otram radītu labsajūtu! Es zinu, ka ir daudz tādu cilvēku, kas baidās atklāt savus talantus, jo nav pierastās izglītības diploma! Bet Tu to vari!
Man ir neapmierinātība par tām maldīgajām zināšanām, ko pasniedz cilvēkiem kā biznesu, lai tikai pelnītu naudu! Tās aizved tālu no savas patiesās būtības
Atvērt zināšanas
Neiedziļinies problēmās, iedziļinies iespējās
Problēmu atrisinājumam ir tikai viens cēlonis un pārējie notikumi ir tikai likumsakarības! Parasti cēlonis ir pa visam cits, kā sākumā liekas – it kā neloģiski un nesaprotami, bet šo cēloni vieno dzīves funkcija!
Kad dzīves kalnā brauc ir būtiski, kur tiek tērēta nauda un kā iegūta nauda, ja nav bremžu, tad es tērēju savus resursus
Ekstrēmās situācijās iekšējā miera sajūta ir izcila, bet spējai ātri reaģēt ir vēl labāka sajūta
Kā lai mierīgi dzīvo, ja katru dienu jārisina vairāki desmiti jautājumi? Atrisinam vismaz vienu
Atvērt zināšanas