Zināšanas var iegūt arī barterī, dodot pretī to, kas ir man. Preces ir jāpērk par naudu
Es vēlos apvienot cilvēkus, atklāt viņu talantus un robežas, sniegt labklājību sajūtās, pasniegt vērtības, kas ir pirmatnēji svarīgas
Vienīgais, kas dzīvē rada konfliktu ir manas domas, pārējie ir tikai aktieri!
Prātā izveidoju savas ilūzijas, bet cilvēks nemaz tā nedomā
Nomainiet vārdu izaugsme uz vārdu atklāšana un Jūs sajutīsiet vieglumu uz saviem pleciem!
Atvērt zināšanas
Prāts uztaisa ilūziju un tādu trilleri par notikumiem, ka uzsākot pirmo kustību, viss aizmirstās, jo rodas sajūta šeit un tagad, pārējais nav svarīgi!
Ja domā par izaugsmi kā vārdu, tad aizmirst dzīvot un baudīt dzīvi šodien!
Pieēšanās uz nakti ir darba holisma pazīme, jo tādā veidā iegūst enerģiju, lai neļautu savam ķermenim atpūsties pa nakti – novārdzinam to! Prāts un ķermenis turpina strādāt, jo ir uzņemta enerģija!
Viss atrodas Enerģijas daudzumā! Jo vairāk tās, jo lielāka iespēja atklāt savus talantus un sasniegt panākumus
Ķermenis liek pievērst uzmanību noteiktam prāta fokusam
Atvērt zināšanas
Es pieņemu lēmumu izzināt cilvēka būtību, Pašanalīzi, ticību un izveidot metodes, kas palīdz cilvēkiem dzīvot mierā, labklājībā un veidot lieliskas attiecības, kas izmaina apkārtējo vidi un notikumus!
Sakot, ka kāda lieta ir slikta, Tu patiesībā nosodi un izsaki pārmetumus tam cilvēkam, kas to ēd vai dara!!
Mēs esam izdzīvojuši jau nākotni un atgriežamies pagātnē, lai vēlreiz izietu mācībstundas un dzīves ciklu
Viens no maniem uzdevumiem ir attīrīt cilvēku prātus no ilūzijām. Stāstīt cilvēkiem, kā uztvert šo dzīvi, kā atpazīt patiesas vērtības un sajūtas, kā risināt konfliktus
No kā cilvēki iegūst dusmas, niknumu, aizvainojumu? No tā, ka netiek izpildīts pēc cilvēka vēlmēm un neņem vērā citus cilvēkus, izveidojas ilūzijas, kuras nesakrīt ar cilvēka iekšējo vērtību!
Atvērt zināšanas
Lēmumu pieņemšana ir atzīšanās sev, ka tas, ko esmu darījis ir bijusi ilūzija un tagad pieņemu realitāti par to, ko zinu!
Ja baciļiem rada vidi kurā tiem dzīvot, tie arī vairojas, bet sākartojot asinsriti vide automātiski kļūst auglīga un veselīga!
Cilvēki koncentrējas uz amatu nevis iemaņām, kas vajadzīgas, lai sasniegtu izcilu rezultātu sev un tad nākas vilties kompanijā. Tā ir mana atbildība izvēlēties kompāniju!
Kāpēc cilvēki pērk jaunas mašīnas un tad neguļ naktīm, lai tikai brauktu ar to un nopelnītu naudu? Jābūt tā, ka tas ir kā bonuss par paveikto darbu, tikmēr strādā, lai mierīgi to var atļauties!
Man patīk risināt tās problēmas, kas jau ir nevis tās, kuras jāizdomā!
Atvērt zināšanas