Kad es neiegūstu to, ko vēlos, es automātiski sāku kaitēt savam organismam un pretoties augstākai varai, nepieņemot Visuma likumus!
Visu dzīvi esmu meklējis cilvēku un soļus, kā pareizi darīt lietas šajā dzīvē, tas mani dzina uz priekšu apgūt visu laiku jaunas lietas un pateicoties tam, esmu izstrādājis savus darbības soļus lēmumu pieņemšanai!
Sieviete var būt spēcīga no iekšienes nevis ārēji, kā mēs esam to pieraduši redzēt! Spēcīgumu parāda gaita, kustības, nodomi, ķermenis, vārdi, siltums
Ja jūti, ka tā jādara, tad dari bez apdomāšanas! Rīcība ir daudz labāka par neizdarību
Es neglābju dvēseles, es radu virzību uz attīstību! Droši, pārliecināti
Atvērt zināšanas
Viss atrodas Enerģijas daudzumā! Jo vairāk tās, jo lielāka iespēja atklāt savus talantus un sasniegt panākumus
Es izolējos no cilvēkiem, lai izveidotu sev vēlamo dzīves scenāriju un neietekmējos no citiem. Esmu kopā ar savām domām
Kā savienot garīgo pasauli un materiālo pasauli?Tāds jautājums mani ilgi dzina uz priekšu, lai noskaidrotu savu patiesību, jo apkārt ir daudz lielisku skolotāju, treneru, pasniedzēju, cilvēku, bet neviens nevar pateikt kā man dzīvot! Mani meklējumi turpinājās tālāk tikai jau ar citiem jautājumiem, lai nonāktu pie savas patiesības. Paldies visiem līdzcilvēkiem un satiktajiem cilvēkiem!
Priekš, kam Tu esi nācis strīdēties un pierādīt savu taisnību? Es runāju par to ko zinu, paņem labāko un, lai dzīvē Tu sasniedz labāko, ko pats vēlies. Velti laiku sev!
Bailes ir atmiņas no tālas pagātnes ar nepozitīvu piemēru, bet šī baiļu situācija ir jāizdzīvo vēlreiz tik un tā, lai atraisītu savus īstos talantus, kas slēpjas aiz šīm emocijām!
Atvērt zināšanas
Lēmumus var pieņemt arī balstoties uz citu teikto – izstāsti ar entuziasmu to, ko esi ieplānojis un seko teiktajam – ja viņi saka, ka ideāli, tas nozīmē, ka mana zemapziņa to ir apstiprinājusi. Ja viņi sāk kritizēt, tas nozīmē, ka zemapziņa vēl nav tikusi skaidrība ar lēmumu un ir jāstrādā vēl ar savām domām!
Cilvēkiem dot skaidras norādes!! Nevis mācīt
Priekš kam cīnīties ar visu? Ļaut tam notikt un darīt labāko ko var izdarīt. Ar firmu tā pat kā sievieti, ja enerģijas par maz, tad arī rezultāta nav
Cilvēki neredz lielo kopainu, viņi koncentrējas uz esošo problēmu
Vēlies izmainīt pasauli? To darīsi vienatnē? Veiksmi! Bet, ja mēs to visi darīsim kopā? Izdosies! Atradīsim līdzīgi domājošos
Atvērt zināšanas
Ja nav pārliecības par rezultātu, tad kāda jēga to vispār darīt? Rezultātam ir jāsniedz izaugsmi personībai ilgtermiņā. Process ir ceļš, lai to sasniegtu
Es nedomāju, es zinu! Jo domāju pirms tam
Viena lieta nāk iekšā, vecā iet ārā! Izņemot gadījumus, ja tā lieta ir vērsta uz attīstību
Zirnekļa tīkla metode dzīvē! Viss bizness balstīts uz šo principu – viss viens vesels vai viss vienā vietā!
Uzkrājumi kontā dod iespēju viegli uzdot sev jautājumu: ko vēl es varu realizēt šajā dzīvē, lai apkārtējiem sniegtu labklājību?
Atvērt zināšanas