Nomainiet vārdu izaugsme uz vārdu atklāšana un Jūs sajutīsiet vieglumu uz saviem pleciem!
Meklējot atbildes var saprast likumsakarības ar notiekošo
Dzīvē skaistumu rada mazas skaistas lietiņas, kas iedvesmo! Viena liela vai 100 mazas, jo tās biežāk var redzēt sev apkārt un uz katra soļa! Tas rada arī skaistumu!
Skops nav tas pats kas taupīgs! Un taupīgs var būt efektīvs!
Ja neizdodas kā vēlies – pārskati vērtības šim brīdim!
Atvērt zināšanas
Es vēroju, analizēju un parādu risinājumus – Tava brīva izvēle kā rīkoties, pieņemšu jebkuru Tavu lēmumu! Par Tavu labklājību, atrisinātu jautājumu, mieru, mīlestību un prieku, priecāšos kopā ar Tevi!
No rīta piecēlos, lai turpinātu uzlabot to, ko vislabāk zinu un māku!
Tad kad nekontrolē mūsu prātu sargeņģeļi, mēs varam sataisīt tādu putru dzīvē. Prātam patstāvīgi jābūt zem kontroles!
Garīgais un materiālais – garīgi ir tad, kad Tevi problēmas noliek pie zemes un Tu sāc uzdot jautājumus sev!!!
Visu dzīvi esmu meklējis cilvēku un soļus, kā pareizi darīt lietas šajā dzīvē, tas mani dzina uz priekšu apgūt visu laiku jaunas lietas un pateicoties tam, esmu izstrādājis savus darbības soļus lēmumu pieņemšanai!
Atvērt zināšanas
Katrs emociju(ārēji) un sajūtu(iekšēji) stāvoklis mums dod dzīvē noteiktu iespēju! Dusmas liek spert pirmos soļus nezināmajā, aizvainojums liek pierādīt citiem, drosme liek pateikt apkārtējiem nē, līdzjūtība liek izprast šo pasauli un ticība atver enerģiju! Pamani savu iespēju!
Kad ir liels finansu slogs, tad cilvēki bieži paliek nopietni un aizmirst vieglumu!
Visas zināšanas jau ir sen pieejamas, tās tikai jāpielāgo mūsdienām, jo notiek cilvēku evolūcija. Senākās zināšanas ir izpratne par cilvēku
Inteliģencei patīk sarežģītas lietas, tas nu ir fakts!! Jo tad visi meklē atbildes uz kurām nav atbilžu, bet rezultātā aizved šie jautājumi tur, kur inteliģencei vajadzēja aizvest
Apkārt notiekošais parāda cilvēka emocijas, kas izraisa notikumu gaitu, pieredzes gūšanai!
Atvērt zināšanas
Resursu pietrūkst brīdī, kad es apstājos darbībā!
Jo stingrāk un neatlaidīgāk pieņemu lēmumu, jo vairāk gribas to pārkāpt
Cilvēki koncentrējas uz amatu nevis iemaņām, kas vajadzīgas, lai sasniegtu izcilu rezultātu sev un tad nākas vilties kompanijā. Tā ir mana atbildība izvēlēties kompāniju!
Vai es varu piespiest notikt visam pēc mana prāta? Nē! Es varu tikai skaitīt labas domas un paļauties, ka tās notiks, kā arī pieņemt jebkuru iznākumu ar izpratni
Svarīgums “čakarē” visu vienkāršību!! Vēlme izrādīties – ego!!
Atvērt zināšanas