Prāta dienasgrāmata ar atziņām, domu formām, notikumiem, emocijām

6.00

Kādas zināšanas šobrīd man radītu virzienu šajā dzīvē?

Zināšanas man sniedz katrs cilvēks, jāpaņem no katrām attiecībām pašu labāko. Tas kas neapmierina – izproti to!

Ja izdomā radošu pielietojumu produktiem, tad pievieno bildi un droši dalies ar draugiem, lai mēs redzētu Tavus talantus #horamantalisman

198 noliktavā

Category:

Grāmata – Prāta apzināšana 400 dienās

 

 Apmeklēju dažādu nozaru seminārus, kursus, trenerus, lasīju grāmatas,  kas radīja haosu un šaubas manā prātā, ka dzīvē rīkojos pareizi, kad mana veselība radīja spriedzi, attiecības ar cilvēkiem neveidojās, kā biju savā prātā iztēlojies, finansu plūsma apstājās, vērtības pieņēmu no citiem un attieksme uz dzīvi kļuva nosodoša, viena liela rutīna ikdienā bez jebkāda prieka. Visas emocijas bija tik sakāpinātas, ka pieņēmu lēmumu iekšēji izzināt sevi, ko tad es no tām iegūtajām zināšanām esmu sapratis, izpratis un apguvis, kādas domu formas, vērtības man jau ir nostiprinājušās. Katru dienu pierakstīju savas prāta domu formas un atziņas, kuras radās, kad veicu ikdienišķus darbus. Pārsteidzoši sāka darboties prāta muskulis un ieguvu ar katru dienu prāta labklājību, labsajūtu, enerģiju, ticību un gandarījumu par to, ko esmu paveicis šajā dzīvē, skaidrību uz to, ko vēlos vēl paveikt savā nākotnē.

Vēlos, lai grāmata dod Tev virzību, iedvesmu un rīcību apzināt tās gudrības, zināšanas, kas jau atrodas Tevī! Praktiskā veidā vari iegūt visu par ko līdz šim sapņoji jau no bērnības, ja izmantosi tos dabas dotos resursus, kas Tev jau ir.

 

Paņem labāko, veido pašanalīzi, un radi savu prāta apzināšanas grāmatu!

 

Papildus informācija

Svars 235 g
Izmēri 15 × 12 cm
Vāks

Krāsains

Iekšlapas

Melnbaltas

Lappušu skaits

120

Saturs

Sistemātiski zīmējumi,
ceļvedis un praktiski uzdevumi