Vadītāja biznesa rokasgrāmata, lai iegūtu pārliecību un ticību saviem spēkiem

5.00

Ko mēs iegūstam no Biznesa pamatu uzbūves?

Cilvēks vada biznesu, bizness vada cilvēkus, cilvēks vada cilvēkus, kuru starpā veidojas attiecības. Uzņēmējs caur biznesu nodod savas vērtības plašākai pasaulei!

Ja izdomā radošu pielietojumu produktiem, tad pievieno bildi un droši dalies ar draugiem, lai mēs redzētu Tavus talantus #horamantalisman

197 noliktavā

Category:

Grāmata – Biznesa pamatu uzbūve

 

Biznesa pamatu uzbūve sastāv no mūsu vērtībām, kuras dzīves laikā mēs mēģinam atklāt no jauna. Katrā dzīves notikumā mēs saskaramies ar mācībstundu, kas paredzēta izpratnei par to, lai nodotu zināšanas tālāk apkārtējiem cilvēkiem. Sākot no pirmā elpas vilciena līdz šai dienai mēs uzdodam sev jautājumus un tad meklējam atbildes, lai spētu ar savu rīcību iedzīvināt mūsu iekšējo taisnīgumu, kas mūsu izpratnē liekas pareizi, tā ir daļa no vērtības, ko nododam citiem cilvēkiem, jo mēs katru dienu pilnveidojam savas prasmes soli pa solim. Mēs spējam izveidot to, ko jau esam iepriekš darījuši, atliek tikai noticēt tam, kas rodas prātā un bizness ir veids kā mūsu vērtības nodot plašākai pasaulei, jo tādā veidā mēs uzņemamies atbildību par saviem vārdiem un rīcību. Neatkarīgi no biznesa apjoma, mēs meklējam uzlabojumus cilvēku vajadzībām, ja Uz – Ņēmējs uzliek savu prioritāti kā kalpošanu citu vajadzībām, tad būs nauda un cilvēki, kas to vēlēsies tieši no Tevis. Katru reizi uzdod pamata jautājumus jebkurai rīcībai un tas radīs vienkāršību, kā arī skaidrību lēmumu pieņemšanai. Jautājumus veidojam caur sevi un savu prāta uztveri, kas vērsti uz iegumu. Ja jautājumi tiks vērsti uz āru un apkārtējiem cilvēkiem, bet mēs katru dienu saskarsimies ar aizkaitinājumu, kad notikumi nenotiek pēc mūsu iztēlotās ilūzijas. Arī biznesā uzdodot tiešus jautājumus par komandu, produktiem vai pakalpojumiem, izaugsmes virzienu ir jāskatās caur savu vadītāja fokusu, tad arī katra diena liksies veiksmīga un piepildīta ar patīkamiem notikumiem. Visa pamatā ir cilvēka un biznesa filozofija, jo to nevar izskaidrot ar prātu, bet tikai ar savu instinktīvo rīcību. Izveidojot uzdevumus vai risinot problēmas, mēs sākumā ar impulsu palīdzību iesākam savu kustību uz priekšu un tad sākam analizēt notikumus vai tie bija pareizi. Ņem vērā, visi lēmumi ir pareizi un domāti priekš Tevis, bet rezultāts gan būs atšķirīgs. Uzbūvējot biznesa pamatus, soļi kļūs skaidrāki un radīs pārliecību, ka viss notiek pēc izdomāta dzīves scenārija, būtībā tas arī ir jāiegūst šajā dzīvē, fizioloģiski tas nozīmē, ka mūsu prāts fokusējas uz ieguvumu nevis diskutē par notikumiem, kuri iekšēji rada satraukumu, agresiju, šaubas vai nogurumu.

Vadītājs ir cilvēks, kas radījis sev lielāku izaicinājumu zināšanu un likumsakarību apgūšanā, kas vēlas nodot savas iekšējās ambīcijas un talantus apkārtējā vidē, atstājot aiz sevis mantojumu šajā pasaulē. Ja izmanto banālu teicienu visos darījumos: Tas ir tikai bizness! Atceries, biznesu vada cilvēks un viņa vērtības, kas parāda Tavu attieksmi uz pasauli

Dod pašu labāko apkārtējiem, ko vien spēj šajā brīdī un iedomājies prātā situācijas, kuras iekšēji Tev radītu gandarījumu!

 

Papildus informācija

Svars 175 g
Izmēri 15 × 12 cm
Vāks

Krāsains

Iekšlapas

Melnbaltas

Lappušu skaits

304

Saturs

Atziņas, domu formas,
jautājumi, atbildes