Glezna

1,450.00

Ko mēs iegūsim, ja spēsim vienoties ar savu iekšējo balsi?

Mirklī, kad prāts un iekšējā balss vienojas savā starpā, mēs iegūstam milzīgu enerģijas daudzumu, lai dzīvē spētu realizēt savus talantus un vīziju.

Ja izdomā radošu pielietojumu produktiem, tad pievieno bildi un droši dalies ar draugiem, lai mēs redzētu Tavus talantus

This item is not available at this time due to pending orders.

Category:

Glezna

Mēs šajā pasaulē nākam ar savu iekšējo balsi un pārliecību, kura mums dod virzienu šajā dzīvē. Visu nosaka Visuma sniegtās likumsakarības emocijās/sajūtās, domu formās, ķermenī un apkārtējos notikumos. Ir dienas, kad mēs ar to esam vienoti un tad mēs redzam sevi spogulī, kur iegūstam patiesu sirds gudrību, lai spētu apkārtējiem cilvēkiem sniegt savus talantus, labklājību, labsajūtu, enerģiju un ticību, jo tādā veidā mēs radam vidi sev apkārt.

Mūsu dzīve ir kā dzīvības koks, kur mēs stiprinam savas saknes ar dziļām personības vērtībām, kuras atrodas mūsos un visi ikdienas notikumi ļauj tās izprast. Koka lapas un zari ir mūsu mācībstundas no kurām mēs varam fokusēt prātu uz ieguvumu vai tieši otrādi, ļaut iznīkt tam, ko pāši tik ļoti sargājam – savu dzīves īsto būtību, lai atklāti, taisnīgi un godīgi pateikt sev.

Priecāšos, ja spēsi šajā gleznā atpazīt savas patiesās vērtības un gūt iedvesmu, lai dzīvē realizētu savu talantus un iekšējo dzīves vīziju!

Paldies www.bazarova-art.com par HORAMAN idejas realizēšanu praktiskā veidā!

 

Papildus informācija

Svars 1550 g
Izmēri 90 × 70 cm
Krāsas

Ladoga

Audekls

Kokvilnas